Paczuski, Dudek, Lodzik i Godzina na karcie walk 6. edycji DSF Kickboxing Challenge – już 12 grudnia w Ząbkach

Źródło: informacja prasowa

Już 12 grudnia br. odbędzie się szósta edycja DSF Kickboxing Challenge. Tym razem najlepsi zawodnicy kickboxingu z Polski oraz Europy zmierzą się w podwarszawskich Ząbkach. Na karcie głównej zobaczymy takie nazwiska jak: Radosław Paczuski, Rafał Dudek czy Dorota Godzina.

Po blisko półtora roku gala DSF Kickboxing Challenge wraca do miasta, w którym rozpoczęła swoją przygodę – do Ząbek. Ponownie na ringu najbardziej profesjonalnej gali kickboxingu w Polsce pojawią się najlepsi zawodnicy, którzy zapewnią wszystkim fanom niezapomniane sportowe emocje. Na kibiców, którzy przyjadą do Ząbek w karcie głównej będą czekały cztery pojedynki w skład, których wejdzie: extra fight, mecz Polska-Białoruś oraz walka wieczoru.

W extra fight świeżo upieczona Mistrzyni Świata kickboxingu i reprezentantka DSF Team Dorota Godzina zmierzy się z Justyną Skoczek z klubu Ko Team Otwock. Znana z widowiskowego stylu Godzina z pewnością będzie chciała potwierdzić swój status najlepszej kickboxerki w Polsce.

W pierwszej walce meczu Polska-Białoruś podopieczny Tomasza Szczepaniuka Jan Lodzik zmierzy się Maximem Pietkievicem, a Rafał Dudek stanie naprzeciwko Andreja Xaminoka. W obu przypadkach szykują się bardzo mocne i zacięte pojedynki, które z pewnością rozgrzeją do czerwoności zgromadzoną w hali publiczność.

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce Radosław Paczuski w walce wieczoru zmierzy się Karenem Tumasinim z Białorusi. 22-letni Paczuski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski, Wicemistrza Europy oraz brązowy medal zdobyty na Pucharze Świata. Co warte zauważenia, wszystkie te sukcesy zostały osiągnięte przez zawodnika Uniq Fight Club z Warszawy w przeciągu ostatniego roku.

Szósta edycja gali DSF Kickboxing Challenge odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 19.00 w Hali Sportowej w Ząbkach przy ul. Stefana Batorego 37.

Extra Fight
Zasady K-1, -56 kg
Dorota Godzina DSF Kickboxing Challenge (X Fight) vs Justyna Skoczek (KO Team Otwock)

Mecz Polska – Białoruś
Zasady K-1, -63,5 kg
Jan Lodzik DSF Kickboxing Team (Tajfun Legionowo) vs Maxim Pietkievic Białoruś

Zasady K-1, -70 kg
Rafał Dudek DSF Kickboxing Team (Fight House 27) vs Andrej Xaminok Białoruś

Walka wieczoru
Zasady K-1, -81 kg
Radosław Paczuski DSF Kickboxing Team (Uniq Fight Club) vs Karen Tumasin Białoruś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*