Patrycja Krawczyk vs Monika Porażyńska kolejną walką na FEN 10 w Lubinie – informacja prasowa

Źródło: informacja prasowa

Podtrzymując tradycję kobiecych walk, jakie prawie zawsze są obecne podczas gal Fight Exclusive Night, mamy przyjemność zapowiedzieć pojedynek pań w formule K-1 podczas najbliższej FEN 10 „Gold Edition” w Lubinie, w dniu 9-go stycznia 2016 roku. Zmierzą się w nim dwie bardzo utalentowane i utytułowane zawodniczki Kickboxingu: Patrycja Krawczyk z pobliskiego Głogowa i Monika Porażyńska z Gdańska. Starcie zakontraktowane jest w kategorii koguciej, czyli do 54 kilogramów.

Dla 22-letniej Patrycji Krawczyk będzie to drugi pojedynek na arenie naszej organizacji, po występie w styczniu 2015 roku, kiedy to na FEN 5 „Cuprum Heroes” pokonała słowacką zawodniczkę, Alexandrę Jursovą. Trenująca obecnie w Gym Fight Wrocław pod okiem trenera Rafała Petertila Patrycja była Mistrzynią Polski Pro-Am w formule K-1 w 2014 roku, Zawodową Mistrzynią Polski w 2015 roku, a także medalistką Mistrzostw Świata i Europy. Do niedawna reprezentowała także słynny klub Legion Głogów i sukcesy zawdzięcza świetnej współpracy z trenerem Maciejem Domińczakiem. Na zawodowej arenie zwyciężyła 3 razy i nie zaznała porażki.

Monika Porażyńska, reprezentująca klub For Fit Gdańsk, także wystąpiła już na ringu FEN. W 2014 roku w Sopocie, podczas letniej edycji FEN 4, uległa na punkty Marcie Chojnoskiej. 30-letnia zawodniczka była Mistrzynią Polski K-1 a także Międzynarodową Mistrzynią Litwy i zdobywała Puchar Świata. Zdobywała również szereg medali podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Na amatorskiej arenie wygrała 26 pojedynków i 14 przegrała.

Obie zawodniczki miały okazję walczyć ze sobą i prawdą jest, iż obie za sobą nie przepadają. Obie zabiegały od dawna o możliwość konfrontacji, by wyjaśnić na sportowej arenie wszelkie niedomówienia i konflikt, który powstał podczas Mistrzostw Polski K-1 Rules we Wrocławiu w 2014 roku. Mniejsza o jego tło i przyczyny. Istotnym jest fakt, iż obie chcą walczyć ze sobą i gwarantują, że żadna nie cofnie ręki, ani nogi, a walka będzie miała twardy sportowy charakter. Na takie pojedynki czekają kibice i taki obiecują obie panie.

Warto się o tym przekonać i przyjść do hali w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w dolnośląskim Lubinie. Jest to jeden z wielu pojedynków tej gali i jeden z najbardziej atrakcyjnych jakie zobaczą kibice. Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 9-go stycznia 2016 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*