Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6 „Fight Club” – już 28 kwietnia w Warszawie

Jednym z pojedynków kickbokserskich jakie odbędą się na gali Granda PRO 6 będzie walka Patryka Małeckiego z Dawidem Nowakiem. O walce Arka Wrzoska informowaliśmy tu.

Informacja prasowa:

Patryk Małecki sporty walki trenuje od ponad 13 lat. Jego pierwszym trenerem był Rafał Słowik, później trenował Muay Thai w klubie “Serafin” gdzie trenerem był Maciek Skupiński. Od 2012 roku trenuje i reprezentuje klub”Fight Club Fanga”  pod okiem trenera  Radosława Brzuszczyńskiego Fighter posiadający duże doświadczenie w walkach amatorskich, ma ich na swoim koncie 25 z bilansem 16 wygranych i 9 porażek. Bilans walk zawodowy  2 wygrane i 1 porażka.

Patryk jest niezwykle niewygodnym zawodnikiem dla swoich przeciwników ze względu na swój wzrost i zasiąg ramion. Charakteryzuje go również duża wytrzymałość na ciosy.

Dawid Nowak to zawodnik i trener w Academia Gorila Warszawa. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od boksu, który przetarł mu szlaki do Muay Thai.  Ze sportami walki związany od ponad 10 lat ale z samym sportem od dzieciństwa. Wykorzystuje niemal  każda możliwość do uczestniczenia w  międzynarodowych szkoleniach i seminariach. Uczestnik kilku międzynarodowych gal. Jego amatorski rekord to 14 walk 9 wygranych i 5 porażek. Ilość walk zawodowych bardzo podobna bo 13 startów zakończonych 9 zwycięstwami i 4 porażkami.

Czy Patryk Małecki będzie chciał zrównać rekordy walk zawodowych z amatorskimi Dawida Nowaka?
Na to pytanie odpowiedź znajdziemy już 28 kwietnia na hali Arena Ursynów w trakcie gali Granda Pro 6 „Fight Club”

W karcie walk  znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak i inni…

Granda PRO 6 Fight Club:
– 9 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców

Start gali: godzina 20:00 28 kwietnia ARENA URSYNÓW
Bilety już dostępne na www.eventim.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*