Patryk Szymański w walce wieczoru 17 maja na gali Premier Boxing Champions w USA!

Nasz niezwykle utalentowany pięściarz Patryk Szymański (15-0, 9 KO) wraca między liny 17 maja w walce wieczoru na gali Premier Boxing Champions, która będzie transmitowana przez telewizję Fox Sports – jak poinformował Przemysław Garczarczyk. Rywal jak na razie nie jest jeszcze znany ale z pewnością dla 22 latka z Konina będzie to najpoważniejszy test w dotychczasowej karierze.

Patryk przez wielu jest uznawany za najbardziej obiecującego Polskiego pięściarza ostatnich lat w kategorii super półśredniej. W 2015 roku Szymański stoczył 3 walki i w każdej zaprezentował mądry, konsekwentny boks. Patryk pewnie odprawiał kolejno Youryia Estrelle (11-11-2, 8 KO), Maurice Louishomme (8-3-1, 4 KO) oraz w ostatniej walce 16 października wypunktował bardzo groźnego i doświadczonego Richarda Gutierreza (30-17-1, 19 KO).

Kariera Szymańskiego nabiera coraz większego tempa i zwycięstwo 17 maja (inny scenariusz nie wchodzi w grę) otworzy bardzo szeroko drzwi do naprawdę wielkiego boksu. Już w najbliższy czwartek Polak wylatuje na Florydę, gdzie będzie przygotowywał się do najbliższej walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*