Patryk Zaborowski vs Dawid Sa na gali Dueat Fight Night w Londynie

Kolejny ciekawy pojedynek został dodany do karty walk gali Duet Fight Night, która odbędzie się 20 września w Londynie. W walce, której stawką będzie pas mistrzowski organizacji Duet Fight Night, zmierzą się ze sobą Patryk Zaborowski z klubu Duet Gdańsk oraz Brytyjczyk Dawid Sa. Walka odbędzie się w kategorii wagowej do 91 kg.

Dawid Sa stoczył w swojej karierze 15 zawodowych walk i tylko 3 razy musiał uznać wyższość rywala. Jest między innymi dwukrotnym mistrzem Anglii federacji ISKA oraz zwycięzcą turnieju podczas gali Contender Promotion (organizacja prowadzona przez Garrego Bella).

Choć Patryk Zaborowski nie imponuje zawodowymi osiągnięciami (stoczył do tej pory tylko 2 walki, obie zwycięskie) to jego osiągnięcia na arenie amatorskiej predysponują go do miana jednego z najbardziej utytułowanych kickbokserów w Polsce. Jest wielokrotnym mistrzem Polski, medalistą imprez międzynarodowych, a z najświeższych osiągnięć Patryka warto wspomnieć zdobycie pucharu świata w formule Low Kick. Zaborowski będzie jedynym reprezentantem gdańskiego klubu Duet podczas wydarzenia w Londynie.

Jerzy Wroński vs Sevket Cerkez na Duet Fight Night w Londynie

Kamil Jenel vs Kieran Peart na Duet Fight Night w Londynie

Marta Waliczek vs Nicole Commerford na Duet Fight Night w Londynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*