Paweł Biszczak vs Alim Nabiev na GPRO 18 czerwca

18 czerwca w Niżnym Nowogrodzie odbędzie się kolejna gala z cyklu Grand Prix Russia Open. Będzie to już 17 edycja wydarzenia.

W walce wieczoru zmierza się ze sobą rosyjski zawodnik Artem Pashporin i Izraelczyk Itay Gershon, który był finalistą turnieju Tatneft Cup.

Jednak to “co-main event” najbardziej interesuje kibiców z Polski bo w tej walce zobaczymy wielokrotnego Mistrza Polski K-1, triumfatora GPRO z 2012 roku i finalistę GPRO z 2013 roku – Pawła Biszczaka.

Podopieczny Zbigniewa Prycha z Legnicy swoje ostatnie walki toczył na galach FEN i tam dwukrotnie zwyciężał. W pierwszej walce pokonał przez KO Janu Cruza, a w drugiej przez decyzję zwyciężył nad Zakarią Baitarem.

Alim Nabiev, który będzie przeciwnikiem Polaka, także triumfował w turnieju GPRO, jednak w niższej wadze. Walka z Biszczakiem odbędzie się w kategorii wagowej 76,2 kg. Azer jest uważany za jednej z największych talentów wschodniej sceny K-1. W 2013 roku Alim walczył w finale turnieju Legend z Dzhabarem Askerovem. Wideo z walki prezentujemy niżej.

[mom_video type=”youtube” id=”Fkn4XtUwrKo”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*