Paweł Biszczak vs Mehmet Ali Balik na gali FEN

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o nowym pojedynku K-1 Rules jaki znajdzie się w głównej karcie walk gali FEN 9 ”Go Fo It”, która odbędzie się w sobotę 7-go listopada w hali „Orbita” we Wrocławiu. W międzynarodowym starciu wagi średniej do 77 kg zmierzą się mistrz świata K-1 i wielokrotny Mistrz Polski, Paweł Biszczak z Legnicy i pochodzący z Turcji niemiecki zawodnik, Mehmet Ali Balik.

29-letni Paweł Biszczak to jedna z największych gwiazd polskiego Kickboxingu. Wielokrotny Mistrz Polski Karate Kyokushin i wielokrotny Mistrz Polski formuły K-1 zdobył w 2014 roku tytuł Mistrza Świata podczas zawodów rozgrywanych w Anglii. Na arenie FEN występował już dwukrotnie, pokonując Janu Malkriado Cruza z Portugalii oraz Baitara Zakarię z Belgii. Biszczak trenuje pod okiem trenera Zbigniewa Prycha w Prych Team Legnica. Jego bilans zawodowych walk to 21 wygranych i tylko 3 porażki. Biszczak ma 180 cm wzrostu i waży 76 kg.

Niemiecki zawodnik, Mehmet Ali Balik o przydomku “Memogun” liczy 33 lata i był Mistrzem Europy organizacji WFCA, pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Niemiec. W zawodowej karierze wygrał 24 pojedynki i 8 razy schodził pokonany. Balik mierzy 184 cm i waży 79 kg.

Paweł Biszczak to jedna z naszych największych gwiazd i dwukrotnie udowadniał swoją klasę pokonując dobrych europejskich fighterów. Tym razem jednak staje naprzeciw bardzo solidnego i twardego zawodnika, który jest jednym z najlepszych zawodników w Niemczech. Myślę, że to będzie jedna z naciekawszych walk tej gali.” – powiedział Prezes Paweł Jóźwiak.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*