Paweł Jędrzejczyk przegrywa z Richardem Abrahamem na Glory 27 w Chicago – skrót walki

fot.Glory

Niestety nie udało się mocno wejść w szeregi największej światowej organizacji zawodnikowi z Polski. Paweł Jędrzejczyk wysoko przegrywa walkę z lokalnym rywalem Richardem Abrahamem. “Maximus” wygrał bardzo pewnie na punkty po trzech rundach, w których ani na moment nie stracił panowania nad sytuację w ringu.

Dla obu zawodników był to debiut dla amerykańskiej organizacji. Po walce z nieustępliwym Jędrzejczykiem Richard na pewno znajdzie angaż na kolejnych galach Glory, a być może od razu w karcie głównej. Paweł nie wszedł dobrze w tej pojedynek. Był w świetnej formie, jak sam mówił w “życiowej”, więc może zadziałał stres spowodowany walką w kickbokserskiej lidze mistrzów.

Walka Jędrzejczyk vs Abraham była dobra, ale to za sprawą fantastycznej dyspozycji Amerykanina. Ten zawodnik mógłby poważnie namieszać w aktualnym układzie sił kategorii do 77 kg, jeśli zostanie mu dana szansa.

Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy Pawła w ringu, bo jest to bez dwóch zdań jeden z najbardziej doświadczonych Polaków w tym sporcie, a konkretniej na zawodowych ringach. Walką dla Glory, choć nieudaną, dopisuje kolejną mocna pozycję do swojego sportowego CV, obok takich sukcesów jak: walki na największych stadionach w Tajlandii, na MAX MUAY THAI, wielokrotnie zdobywane Mistrzostwo Świata K-1 i Muay Thai.

Skrót walki, zarejestrowany przez jednego z kibiców i umieszczony na Facebooku znajdziecie poniżej:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*