Paweł Jędrzejczyk vs Donovan Wisse w walce o pas mistrzowski organizacji MFC – już 16 września

fot. Facebook

I tym razem nie obeszło się bez zmiany rywala w pojedynku Pawła Jędrzejczyka, który ma się odbyć na gali MFC 16 września. Od reprezentanta Hemmers Gym, przez zawodnika Petres Gym aż do współpracującego z Petresem Surinamczyka Donovana Wisse zmieniali się rywale “Wergiego”.

Ostatecznie to 20-letni Donovan Wisse wyjdzie do ringu 16 września by w pięciorundowej walce spróbować sięgnąć po pas mistrzowski MFC w wadze do 80 kg. Mimo zaledwie 20 lat pochodzący z Surinamu Wisse ma na swoim koncie 30 walk, i tylko 4 z nich przegrał. W ostatnim czasie walczył dla World Fighting League oraz Enfusion, a także na Kickboxing Talents gdzie popisał się efektownym zwycięstwem nad Erwinem vsn der Beldem. Surinamczyk wygrywał też w swojej karierze z takimi zawodnikami jak Joshua Karsters (także znany z ringu MFC) czy Adem Bozkurt (którego pokonał w maju tego roku).

Paweł Jędrzejczyk, jeden z najbardziej doświadczonym polskich zawodników K-1 i Muay Thai, jest obecny na galach MFC niemal od początku istnienia organizacji. Na ostatnich dwóch eventach MFC 10 i 11 walczył i wygrywał z Alexandridisem Triamtafyllosem i Matousem Kohoutem. Wrocławski zawodnik dwukrotnie walczył także na galach organizacji Glory w USA, jednak nie udało mu się zwyciężyć ani z Danielem Moralesem ani z Richardem Abrachamem (którzy zmierzą się ze sobą na najbliższej gali Glory 44). Pięciokrotny zdobywca pasów Mistrza Świata (WKN i WKA) stoczył w swojej dotychczasowej karierze 30 zawodowych pojedynków, z czego 21 razy wygrywał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*