Paweł Jędrzejczyk vs Mohammed Zenasni w walce o pas mistrzowski MFC – już 16 września na MFC 12

Historyczny pojedynek o pas mistrzowski organizacji Tomka Makowskiego MFC odbędzie się 16 września 2017 roku podczas gali MFC 12 “Memoriał Dawida Mory”.

Paweł Jędrzejczyk, jeden z najbardziej doświadczonym polskich zawodników K-1 i Muay Thai, jest obecny na galach MFC niemal od początku istnienia organizacji. Na ostatnich dwóch eventach MFC 10 i 11 walczył i wygrywał z Alexandridisem TriamtafyllosemMatousem Kohoutem. Wrocławski zawodnik dwukrotnie walczył także na galach organizacji Glory w USA, jednak nie udało mu się zwyciężyć ani z Danielem Moralesem ani z Richardem Abrachamem (którzy zmierzą się ze sobą na najbliższej gali Glory 44). Pięciokrotny zdobywca pasów Mistrza Świata (WKN i WKA) stoczył w swojej dotychczasowej karierze 30 zawodowych pojedynków, z czego 21 razy wygrywał.

Mohammed Zenasni to zawodnik reprezentujący słynny holenderski Petres Gym prowadzony przez Clyde’a Petresa. Jest on wyższy od Polaka o niemal 10 cm i młodszy o 12 lat. Różnice w doświadczeniu będzie starał się nadrobić warunkami fizycznymi oraz młodością, bo Holender ma zaledwie 23 lata. Pierwotnie Jędrzejczyk miał zmierzyć się z zawodnikiem Hemmers Gym Benjaminem Masudim.

Walka o pas mistrzowski MFC odbędzie się na dystansie 5 rund po 3 minuty.

1 KOMENTARZ

  1. Na zakończenie kariery Jędrzejczyk zawalczy o pas wymyślony specjalnie dla niego – mam nadzieję, że się noga nie podwinie (wiadomo, co było, jak ostatnio na MFC dostał takiego młodego wieżowca), będę trzymać kciuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*