Kamil Pawlak vs Piotrz Trześniewski-Tryc na Granda PRO 4 – już 9 czerwca w Warszawie

Kolejnym zawodnikiem warszawskiej Garudy, którego będzie można zobaczyć podczas czwartej edycji Grandy Pro, będzie Kamil Pawlak. Klubowy kolega Dawida Mirkowskiego (o którego walce z Rafałem Korczakiem pisaliśmy tu) zmierzy się z reprezentujący Gimazjon Apin Wyszków oraz Palestrę Warszawa Piotrem Trześniewskim-Trycem.

Kamil Pawlak, który jest aktualnym mistrzem Polski Muay Thai, swoją ostatnią zawodową walkę stoczył na gali HFO w Nowym Sączu gdzie uległ na punkty Przemkowi Pawlakowi. Wcześniej na trzeciej edycji Grandy PRO zwyciężył w pojedynku z Jakubem Rajewskim. Walka na Grandzie będzie 7 zawodowym pojedynkiem Pawlaka, którego aktualny rekord to 4-2

Piotr Trześniewski-Tryc w kwietniu tego roku walczył z Jarosławem Daschke, z którym przegrał na gali WWY Fight Night w Wyszkowie. W styczniu podczas gali DFN w Tłuszczu wygrał 2:1 ze Strzemińskim. Zawodnik z Wyszkowa może pochwalić się o wiele większym doświadczeniem od swojego przyszłego rywala bo w swojej dotychczasowej karierze stoczył 19 zawodowych walk.

Gala odbędzie się 9 czerwca na hali Torwaru. Bilety można kupić w recepcji klubu Legia Fight Club i na eBilet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*