Piotr Sokół vs Norbert Job na gali HFO 3 w Nowym Sączu – już 1 kwietnia

Piotr Sokół z Ringu Kraków i Norbert Job z klubu Halny Nowy Sącz zmierzą się w jednej z walk wieczoru gali HFO 3, która odbędzie się 1 kwietnia w Nowym Sączu.

Piotr Sokół od lat znajduje się w czołówce zawodników wagi 75-77 kg w Polsce. Na poprzedniej edycji HFO, w maju ubiegłego roku, pokonał pochodzącego z Wrocławia Michała Ronkiewicza, z którym kilkukrotnie ścierał się na ringu amatorskim. Sokół, który przyzwyczaił kibiców do dawania widowiskowych walk, w Nowym Sączu stanie naprzeciw bardzo utalentowanego wychowanka klubu HALNY, z którym miał już okazję spotkać się podczas ligi sparingowej.

Norbert Job, bo o nim mowa, mimo zaledwie 18 lat w kwietniu wyjdzie do swojej szóstej zawodowej walki. –Norbert jest bardzo silnym zawodnikiem. Piotrek z chęcią zgodził się na walkę z nim, ponieważ na jeden z naszych lig sparingowych przegrał z Norbertem. To będzie swego rodzaju rewanż za tamtą walkę, ale tym razem bez kasków i ochraniaczy. Norbert zawsze szuka KO, a Piotrek jest świetnie wyszkolony technicznie. To będzie ciekawa walka – mówi Łukasz Pławecki, trener Norberta i organizator gali HFO 3.

Pojedynek Joba z Sokołem będzie jedną z walk wieczoru kwietniowej gali, która zapowiada się bardzo ciekawie. Poza wspomnianymi zawodnikami w ringu zobaczymy między innymi Przemka Pawlaka i Konrada Mikołajczyka z Halnego, Artura Szota z Ankosu czy Kamila Pawlaka z warszawskiej Garudy.

Bilety, w cenach 49 zł i 79 zł można kupić na stronie organizatora. Wszystkie informacje o gali do sprawdzenia na profilu facebookowym HFO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*