Piotr Trześniewski-Tryc vs Henrikas Vikšraitis na gali King of Kings w Olicie

Jednym z wielu zawodników z Polski, któryz wystąpią na gali KOK w Olicie będzie Piotrek Trześniewski-Tryc. Gala odbędzie się 18 kwietnia, dwa tygodnie po gali KOK w Kiszyniowie.

 

Zawodnik klubu Palestra Warszawa miał już okazję walczyć na Litwie. Podczas gali w Wilnie 2014 roku. Ubiegły rok był bardzo udany dla zawodnika z Wyszkowa. Zdobył srebrny medal na rozegranych w połowie września w Londynie amatorskich mistrzostwach świata organizacji K-1 oraz brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Czech K-1. Złoty medal przywiózł także z pucharu świata rozgrywanego w Austrii.

Na gali w Wilnie walczył z Herkusem Lukiosiunasem. Walka zakończyła się remisem, a jej nagranie znajdziecie pod tym linkiem.

Piotr Trzesniewski-Tryc vs Herkus Lukiošiūnas – wideo z walki.

Henrikas Vikšraitis, z którym skrzyżuje rękawice Piotr jest od niedawna dobrze znany wszystkim fanom kickboxingu w Polsce. To za sprawą dyskusyjnego werdyktu w jego walce z Mateuszem Kopcem. Walka, w której Litwin przeważał tylko w pierwszej rundzie, przegrywając wyraźnie dwie kolejne, zakończyła się werdyktem 2 do remisu na korzyść Litwina.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*