Piotr Trześniewski-Tryc vs Konrad Czopowicz na gali DSF 7 w Warszawie

23 kwietnia bieżącego roku, federacja DSF Kickboxing Challenge zaprasza na kolejną, siódmą już galę kickboxingu. Wielkie święto sportów uderzanych odbędzie się na warszawskim Bemowie, tym razem w formie rywalizacji zawodników polskich z litewskimi. W dywizji do 71kg, w formule K-1 Rules spotkają się Konrad Czopowicz z klubu KT Legia Warszawa, kontra Piotr Trześniewski-Tryc z klubu Palestra Warszawa.

Piotr Trześniewski-Tryc pod okiem Łukasza Roli trenuje w klubie Palestra Warszawa, lecz ma też osobne treningi z Pawłem Delugą, z którym w klubie Gimnazjon Apin Wyszków szlifuje technikę bokserską.

Jestem gotowy do walki. – Deklaruje Piotr. – Myślę, że najbliższa gala to dla mnie przede wszystkim szansa, ażeby pokazać się z dobrej strony lokalnej publiczności. Co będzie dalej z moją karierą, zobaczymy po samym pojedynku, wtedy będzie dobry czas na oceny.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*