Piotr Woźnicki w rewanżowej walce podczas KOK Hero’s Series – na żywo w FightBox HD

Już w najbliższą sobotę 10 grudnia o 18:00 w FightBox HD rozpocznie się bezpośrednia transmisja z ostatniej w tym roku gali King of Kings, jeden z najbardziej ekscytujących serii w kickboxingu.

Najlepsi kickbokserzy z Europy Środkowej i innych zakątków świata spotkają się w Manej Arenie w Kiszyniowie, by pożegnać rok 2016 widowiskową galą. W walce wieczoru Polak Piotr Woźnicki będzie miał szansę zrewanżować się Sergheiowi Morariemu z Mołdawii za minimalnie przegrany pojedynek na turnieju KOK sprzed roku – w turnieju kategorii półśredniej w Rydze o zwycięstwie Mołdawianina zadecydowała niejednogłośna decyzja sędziów. Z kolei niezwykle efektownie walczący Bogdan “Pasterz” Nastase, rumuńska gwiazda federacji Superkombat, zmierzy się z lokalnym ulubieńcem Nicolaiem Carausem w wadze do 84 kg.

Karta walk na FightBox HD:

Walka wieczoru:

  • -77 kg: Piotr Woźnicki (Polska) vs. Serghei Morari (Mołdawia)
  • -95 kg: Danut Hurduc (Rumunia) vs. Pavel Voronin (Mołdawia)
  • -71 kg: Artur Zakirka (Rumunia) vs. Alexander Prepelita (Mołdawia)
  • -84 kg: Bogdan Nastase (Rumunia) vs. Nicolai Caraus (Mołdawia)
  • -77 kg: Iurii Besmertny (Białoruś) vs. Denis Apavalaoie (Mołdawia)
  • -51 kg: Debora Vacirca (Włochy) vs. Nadejda Cantzir (Mołdawia)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*