Pławecki i Kaczmarczyk w turnieju eliminacyjnym podczas pierwszej w Polsce gali Kunlun Fight – już 1 maja w Krynicy-Zdrój

1 maja 2016 roku w hali lodowej w Krynicy-Zdrój obędzie się pierwsza w Polsce gala pod patronatem chińskiego giganta Kunlun Fight. Organizatorem międzynarodowego turnieju “Kunlun Eliminations” jest sądecka federacja sztuk walk HFO.

Podczas gali odbędzie się turniej eliminacyjny (w kategorii -70 kg) do największej azjatyckiej organizacji. Polskę będą reprezentować Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz) i Łukasz Kaczmarczyk (Gym Fight Wrocław). Nazwiska ich przeciwników oraz zawodników do walki rezerwowej zostaną podane w najbliższym czasie, gdyż ich wybór należy po stronie azjatyckiej organizacji. Wygrany w zawodach ma gwarantowany udział w następnej edycji turnieju, który odbędzie się w Chinach.

Warto zaznaczyć, że HALNY FIGHTING ORGANIZATION współpracuje z największymi federacjami w Europie i na Świecie, będąc jednocześnie jedyną polską organizacją, która ma podpisany kontrakt z  ‘Kunlun'”- mówi Michał Górski, członek zarządu HFO – Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji gal gwarantuje, że na ringu zmierzą się ze sobą jedni z najlepszych zawodników kickboxingu . Biorąc pod uwagę naszego azjatyckiego partnera, już dziś mogę zapewnić, że walki będą widowiskowe i na najwyższym poziomie“- dodaje.

Na dzień dzisiejszy w superfightach swój udział potwierdził m.in.: Marcin Kret (Puncher Wrocław), Bartosz Zając, Przemysław Pawlak, Mateusz Michalik, Norbert Job, Maciej Szczepaniak, Konrad Copka Mikołajczyk, Grzegorz Janus. Jak podkreśla Michał Górski z HFO, cały czas trwają rozmowy z innymi czołowymi zawodnikami z Polski.

HALNY FIGHTING ORGANIZATION, bo tak brzmi pełna nazwa HFO, jest własnością klubu sportowego HALNY Nowy Sącz, który ma na swoim koncie kilkunastoletnie doświadczenie w sportach walki oraz organizacji imprez. HALNY stawia przede wszystkim na rozwój młodych osób, które w przyszłości podbijać będą krajowe i światowe ringi. Klub nieustannie poszerza swoją działalność i dąży do popularyzacji aktywnego trybu spędzania wolnego czasu.

To już druga, w tym roku, gala organizowana przez HFO. Poprzednia edycja odbyła się w lutym w Nowym Targu, gdzie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem” – mówi Górski.

Inicjatorzy gali  już dziś zapraszają do śledzenia profilu organizacji na FB, gdzie codziennie podawane są najświeższe informacje dotyczące zbliżającej się gali. Jak mówi Michał Górski, warto to robić, gdyż już niedługo zostanie ogłoszony konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na to wyjątkowe, sportowe wydarzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*