Podsumowanie pierwszego dnia Pucharu Polski Low Kick w Jarosławiu

Zakończył się pierwszy dzień zmagań w ramach Pucharu Polski Low Kick w Jarosławiu. Na Podkarpaciu zabrakło czołowych zawodników kadry Low Kick oraz K-1, który w większości odpoczywają jeszcze po niedawnych Mistrzostwach Świata, a jednocześnie zbierają siły na nadchodzące zgrupowania, ale nie zabrakło emocji i świetnych walk.

Pojedynki stały w większości na bardzo wysokim poziomie technicznym. Bardzo pozytywnie zaskoczyła też publiczność, która bardzo żywo dopingowała nie tylko lokalnych zawodników, ale także tych przyjezdnych, którzy w ringu zasłużyli sobie na owacje. Tak było w przypadku walki Adama Abooda al Hassaniego z NKSW z Michałem Mazurkiewiczem z Fightera Wrocław. Michał choć przegrał, został “odprowadzony” z ringu gromkimi brawami. Skrót tej walki znajdziecie na naszym Facebooku.

Świetnie zaprezentowali się też między innymi Bartek Salak z Legii Warszawa, Michał Polak z Gwiazdy Bydgoszcz czy Grzegorz Mardyła z Power House Skawina. W dniu jutrzejszym na gali finałowej odbędzie się aż 12 wal. Transmisja online od 16:00.

Podczas gali klubowi koledzy Mateusza Kubiszyna dowiedzieli się o zdobyciu przez niego złotego medalu na trwających właśnie Mistrzostwach Świata co donośnie świętowali. Więcej o turnieju w Dublinie przeczytacie tu.

Komplet wyników pierwszego dnia:

tabela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*