Polacy na KOK Hero’s Series 18 marca – na żywo z Wilna w FightBox HD

Kolejna gala z cyklu King of Kings, transmitowana przez FightBox HD na żywo ze stolicy Litwy, rozpocznie się już w najbliższą sobotę o 18:30.

Organizatorzy spodziewają się co najmniej 10 000 fanów, przygotowali więc mocną obsadę. W walce wieczoru spotkają się świetni zawodnicy MMA: Sergei Soha z Ukrainy i Teodoras Aukstuolis z Litwy. Chwilę wcześniej wystąpią najciężsi fighterzy tej gali: wracający po przerwie na zawodowy ring Marcin Sianos zmierzy się z ulubieńcem lokalnej widowni Tomasem Pakutinskasem, który w listopadzie 2016 zremisował na gali KOK z Maratem Aliaskhabovem. Warto też zwrócić uwagę na pojedynki kickbokserskie z udziałem Polaków: Filip Rządek, który ma na koncie m.in. pas mistrza świata muay thai, wejdzie do ringu z Mindaugasem Narauskasem, a Dariusz Rutkiewicz – z Martynasem Jasiunasem.

Pełna karta walk:

  • Walka wieczoru: -95 kg, MMA, 2 x 5 min: Sergei Soha (Ukraina) vs. Teodoras Aukstuolis (Litwa)
  • +93 kg, MMA, 2 x 5 min: Marcin Sianos (Poland) vs. Tomas Paktinskas (Litwa)
  • -65 kg, Kickboxing, 3 x 3 min: Tom Minners (Niemcy) vs. Igor Osinin (Litwa)
  • -67 kg, Kickboxing, 3 x 3 min: Manuel Lique Canaveral (Kolumbia) vs. Deivydas Danyla (Litwa)
  • -71 kg, MMA, 2 x 5 min: Teemu Hellevaara (Finlandia) vs. Henrikas Viksraitis (Litwa)
  • -71 kg, Kickboxing, 3 x 3 min: Dariusz Rutkiewicz (Polska) vs. Martynas Jasiunas (Litwa)
  • -71 kg, Kickboxing, 3 x 3 min: Filip Rządek (Polska) vs. Mindaugas Narauskas (Litwa)
  • -81 kg, Kickboxing, 3 x 3 min: Stanislav Makarenko (Łotwa) vs. Ricardas Kulis (Litwa)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*