Polska marka Symbo nowym partnerem technicznym DSF Kickboxing Challenge

Źródło: informacja prasowa

Nowym partnerem technicznym Federacji DSF Kickboxing Challenge została polska marka odzieżowa SYMBO. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie 1. Piknik Charytatywny, który 9 września odbędzie się przed Schroniskiem Na Paluchu. Umowa obowiązuje do końca 2017 roku.

Cieszę się ze współpracy z SYMBO. To nowa marka na polskiej scenie odzieży sportowej, ale zapewniam, że nie brakuje im doświadczenia i determinacji mówi Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge. Chcemy dać sobie czas do końca roku na wzajemne poznanie. Potem porozmawiamy o przyszłości. Dla nas to był priorytet, żeby najlepszą polską federację kickboxingu wciąż ubierała polska marka odzieżowa. I tak się stało. Wszystkich fanów sportów walki oraz zawodników zapewniam, że nie rozczarują się jakością, która jest na światowym poziomie.

Prezes SYMBO Paweł Szopa również wierzy w sukces tego przedsięwzięcia.

Bardzo się cieszę ze współpracy z DSF Kickboxing Challenge. To najlepsza polska federacja promująca kickboxing. SYMBO to marka dla tych, którzy nie boją się wyzwań. To symbioza człowieka i technologii w idealnej równowadze – przekonuje prezes Paweł Szopa. – To krew, pot, łzy i satysfakcja, gdy wiesz, że dałeś z siebie wszystko. Każdą z tych wartości prezentują zawodnicy na galach DSF Kickboxing Challenge. Jestem przekonany, że kickboxing to idealny sport, w którym sprawdzi się nasza marka.

– SYMBO to nowa marka odzieży sportowej na polskim rynku, dająca produkt najwyższej jakości. Chcemy budować naszą markę, współpracując z najlepszymi sportowcami. Dla DSF Kickboxing Challenge walczą mistrzowie Polski, Europy czy Świata. Filozofia prezesa Sławomira Duby jest transparentna i bardzo mi się podoba dodaje Paweł Szopa. Federacja DSF ma na celu przywrócić należyte miejsce tej formule walki, w której w latach 90-tych Polacy m.in. za sprawą Piotrowskiego, Siegoczyńskiego, Salety, Warchoła czy Rylik, siali postrach na ringach całego świata! Obserwujemy gale DSF i jesteśmy przekonani, że właśnie ta Federacja jest na najlepszej drodze, by tego dokonać. Tak jak prezes Sławomir Duba stawia coraz większe wyzwania przed zawodnikami, tak i marka SYMBO podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej! Razem pokażmy całemu światu polską siłę i polską jakość! – kończy prezes marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*