Przemysław Pawlak vs Kamil Pawlak na gali HFO 3 w Nowym Sączu – już 1 kwietnia

Gala HFO 3, która odbędzie się 1 kwietnia w Nowym Sączu odkrywa kolejne zestawienia. Po ogłoszeniu walki Piotra Sokoła z Norbertem Jobem, o której pisaliśmy tu, przyszła kolej na ogłoszenie przeciwnika Przemysława Pawlaka.

Dwudziestodwuletni Przemek Pawlak, który stoczył w dotychczasowej karierze cztery zawodowe walki, zmierzy się z reprezentującym warszawską Garudę Kamilem Pawlakiem. Zawodnicy mają dokładnie takie same rekordy (3-1), jednak Kamil Pawlak przed walką w Nowym Sączu wystąpi jeszcze na Grandzie PRO, gdzie zmierzy się z Jakubem Rajewskim.

Przemek Pawlak przed swoją publicznością będzie walczył o kolejne z rzędu zwycięstwo. Ostatnią walkę stoczył w Krakowie na gali Celtic Gladiators, gdzie niejednogłośnie na punkty pokonał Jakuba Rojowskiego. Pochodzący z Warszawy Kamil Pawlak niedawno wystąpił na gali KOK w Rydze gdzie pod bardzo wyrównwnym pojedynku przegrał z Kristapsem Bulmeistrasem.

Bilety, w cenach 49 zł i 79 zł można kupić na stronie organizatora. Wszystkie informacje o gali do sprawdzenia na profilu facebookowym HFO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*