Puchar Europy WAKO w Pradze – trzy złote medale dla Polaków w rywalizacji seniorskiej

0
72

W czeskiej Pradze odbył się Puchar Europy WAKO, w którym wzięło udział kilku zawodników i zawodniczek z Polski. Podczas gali finałowej, na której rozegrano 15 pojedynków, Polaków mogliśmy oglądać w sześciu walkach.

Dawid Kasperski drugi raz z rzędu wraca z Pragi ze złotem. W finale swojej kategorii wagowej pokonał innego Polaka Patryka Zdrojewskiego. Była to jednocześnie powtórka pojedynku z ostatnich Mistrzostw Polski K-1.

W innym między-polskim pojedynku Arkadiusz Kaszuba z Rzeszowa pokonał Łukasza Dołbienia i tym samym zdobył pierwsze miejsce w kategorii -81 kg. Złoto zdobył tez Krzysztof Olszewski z Palestry Warszawa, pokonując Tomasa Tadlanka z Trecina.