Puchar Polski K-1 w Nowym Targu – 12-14 lutego

Za równy miesiąc w Nowym Targu odbędzie się Puchar Polski K-1, który organizuje Wojciech Hoły. Co ciekawe – poza rywalizacją amatorską na finałowej gali zobaczymy także kilka walk zawodowych. Kartę walk podamy w oddzielnym komunikacie, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą imprezy:

[quote]

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków sportów walki na prestiżową imprezę Polskiego Związku Kickboxingu jaką jest Puchar Polski K1  juniorów i seniorów.

Zawody organizuje w dniach 12-14 luty 2016 Nowotarski Klub Sportów Walki.

Już po raz drugi uzyskaliśmy prawo do organizacji tak dużej ogólnopolskiej imprezy. Mamy nadzieje że znów sprostamy wyzwaniu a kibicom dostarczymy niezapomnianych wrażeń.

Szykuje się prawdziwe sportowe święto. Zjadą się do nas najlepsi zawodnicy z całego kraju, którzy specjalizują się w tej niezwykle widowiskowej formule walki jaką jest K1. Zawody te są jednocześnie pierwszą kwalifikacją do kadry narodowej PZKB.

NKSW od kilkunastu dni naprawdę ciężko pracuje nad organizacją oraz przygotowaniem swoich podopiecznych na ten Puchar. Nawiązaliśmy współprace z wieloma lokalnymi firmami które są bardzo przychylne naszej działalności i pomagają nam sprostać temu wyzwaniu za co już dziś serdecznie dziękujemy.

Harmonogram Pucharu Polski K1:

W piątek 12 lutego odbędzie się rejestracja oraz ważenie zawodników.

Walki eliminacyjne wystartują w sobotę od 10 rano i będą trwały cały dzień .

W niedziele od 10 rozpoczną się półfinały oraz nie które finały.

O godz 17:00 w niedzielę zaczynamy wspaniałą galę finałową na której aby uatrakcyjnić imprezę odbędzie się również kilka walk zawodowych, w których zobaczymy naszych zawodników. Będzie muzyka , światła, fajerwerki i walki na najwyższym poziomie. Zapraszamy już dziś .

Zarząd NKSW[/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*