Puchar Polski Seniorów K-1 – wyniki

fot: www.puncher.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ostatecznymi wynikami Pucharu Polski K-1, rozgrywanego równolegle z Mistrzostwami Polski Juniorów Low Kick w Ożarowie Mazowieckim.

K1 Rules / Senior [m] / +91kg

  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  3. Paweł Drelich (Scorpion Krępice)

K1 Rules / Senior [m] / -91kg

  1. Adam Abood al hassani (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)

K1 Rules / Senior [m] / -86kg

  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
    Krystian Dybek (WKKK HUSARIA Wieruszów)
  4. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)

K1 Rules / Senior [m] / -81kg

  1. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Witold Lisek (AKS NIWKA Sosnowiec)
  3. Mateusz Rycerski (Victoria Szydłowiec)
    Bartłomiej Frączek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  4. Dawid Świerczyński (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  5. Jarosław Soja (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  6. Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  7. Marcin Zaremba (HALNY Nowy Sącz)

K1 Rules / Senior [m] / -75kg

  1. Adam Molędys (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Krzysztof Hornik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Michał Kowalskin (Hunter Gym)

K1 Rules / Senior [m] / -71kg

  1. Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  2. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
  3. Patryk Radoń (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Przemyslaw Pawlak (HALNY Nowy Sącz)
  5. Mateusz Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Przemysław Krzyśko (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  7. Przemysław Goss (UKS Shi-Kon Łódź)

K1 Rules / Senior [m] / -67kg

  1. Mateusz Dąbrowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
    Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
  4. Mateusz Zdrenka (Hunter Gym)
  5. Marcin Stopka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  6. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)

K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg

  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Rafał Cyrankowski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Hubert Zarzecki (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Jarosław Kiełbasa (HALNY Nowy Sącz)

K1 Rules / Senior [m] / -60kg

  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Patryk Sagan (Legion Głogów)
  3. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Rafał Puch (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Patryk Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Patryk Fyda (HALNY Nowy Sącz)
  6. Paweł Szmyd (KS X FIGHT Piaseczno)

K1 Rules / Senior [m] / -57kg

  1. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
  2. Damian Śpiewak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Piotr Kulikowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

K1 Rules / Senior [k] / -70kg

  1. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

K1 Rules / Senior [k] / -65kg

  1. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Natalia Kukieła (Hunter Gym)

K1 Rules / Senior [k] / -56kg

  1. Anna Kosiba (HALNY Nowy Sącz)

K1 Rules / Senior [k] / -52kg

  1. Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)

K1 Rules / Senior [k] / -48kg

  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

 

Najlepsi zawodnicy

Senior – Dąbrowski Mateusz
Seniorka – Bałanda Kamila

Najlepszy klub

Palestra Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*