Radosław Paczuski vs Florian Kroger na gali GRANDA PRO 4 – już 9 czerwca

Radosław Paczuski, zawodnik warszawskiego UNIQ Fight Club, po zwycięstwie na gali FEN 17 następną walkę stoczy na Grandzie PRO 4. Gale Granda PRO są naturalnym rozwinięciem amatorskich Grand, które odbywają się regularnie w Legia Fight Club i cieszą się rosnącą popularnością. Przeciwnikiem Paczuskiego będzie Niemiec Florian Kroger.

Florian Kroger to niedoszły rywal Pawła Jędrzejczyka, z którym miał walczyć na ósmej edycji MFC. DO pojedynku jednak nie doszło, bo niemiecki kickbokser wycofał się krótko przed galą. Niemiec walczył ostatnio na Explosion Fight Night gdzie zwyciężył z Michealem Lorenzem. We wrześniu ubiegłego roku, po prawdziwej wojnie w ringu, Florian zremisował na gali Battle of St Raphael 4 z Karimem Benmansourem.

Radosław Paczuski na ringach organizacji FEN stoczył dwie walki i obie wygrał. Ostatni pojedynek na FEN 17 zakończył szybko przed czasem. Tak samo szybko warszawski zawodnik wraca na ring i ponownie będzie to walka w Warszawie. #1 rankingu Madfight24 w 2017 roku stoczył już 2 walki, czyli tyle samo ile w całym 2016 roku. Co ciekawe, obaj zawodnicy mają identyczny rekord, który wynosi 17 zwycięstw i 2 porażki.

Gala Granda PRO 4 odbędzie się 9 czerwca o 20:00 w hali Torwaru. Bilety na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku w cenach 60-80 zł na trybunach 150-500 zł w pakietach VIP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*