Radosław Paczuski vs Jermaine Scott na gali DSF Kickboxing Challenge

Ujawniamy kolejne starcie, składające się na kickboxerski mecz Polska vs. Niemcy. Rywalem Radosława Paczuskiego będzie Niemiec Jermaine Scott, a starcie w formule K-1 Rules odbędzie się w limicie dywizji -81kg.

Zawodnik trenujący w UNIQ Fight Club, podczas ostatniej gali DSF Kickboxing Challenge po raz pierwszy stanął do walki o mistrzowski pas Federacji. Szansę wykorzystał w stu procentach. Po bardzo zaciętej i widowiskowym starciu, pokonał na punkty Pawła Gierzyńskieg. Po tym bardzo ważnym zwycięstwie warszawiak nie spoczął na laurach. Niespełna miesiąc temu wygrał turniej Pucharu Świata WAKO Best Fighter 2016, który odbył się we włoskim Rimini.

– Występy na Pucharach Świata dały mi dużo doświadczenia. Mogę je potraktować, jako mocne sparingi z dobrymi zawodnikami przed kolejną zawodową walką. To już jednak z mną, są nowe cele. Przygotowania do najbliższej walki przebiegły bardzo spokojnie, wszystko jak na razie odbywa się według naszego wcześniej przygotowanego planu. Trenuję jak zawsze ze swoim bratem trenerem, ciężej było natomiast o sparingi, z uwagi na przedwakacyjny okres przygotowań. Wszyscy fighterzy są już przecież na wakacjach, ale to nie problem, bo sparowałem z klubowymi kolegami, którzy zawsze mi pomagają. – mówi zawodnik UNIQ Fight Club.

23-latek nie zwraca większej uwagi na swojego rywala, którym będzie Jermaine Scott. Skupia się na swoich przygotowaniach. Polak, mimo młodego wieku, jest już bardzo doświadczony. 9 lipa po raz piętnasty wyjdzie do zawodowej walki.

– Sama walka jest dla mnie nagrodą za hektolitry potu i mnóstwo godzin spędzonych na sali treningowej. Najbliższa walka daje mi dodatkową motywację, będę przecież bronił biało-czerwonych barw, w walce z Niemcem, co zawsze daje dodatkowego kopa. Idę po to, co mi się należy, idę po zwycięstwo. – zapewnia mistrz federacji DSF Kickboxing Challenge.

DSF Kickboxing Challenge 8 odbędzie się już 9 lipca w podwarszawskich Ząbkach. Główną atrakcją gali będzie międzypaństwowy mecz Polska vs. Niemcy, w którym biało-czerwonych barw bronić będą najlepsi polscy kickboxerzy. W walce wieczoru Jan ”Iron” Lodzik zmierzy się z bardzo doświadczonym i utytułowanym niemieckim zawodnikiem – Andrejem Bruhlem.

Transmisję z gali DSF Kickboxing Challenge 8 pokaże nsport+. Niebawem ruszy sprzedaż biletów na to unikalne wydarzenie. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.dsfchallenge.com oraz naszych serwisów społecznościowych: facebook, instagram, twitter oraz youtube.  Zapraszamy!

Federacja DSF Kickboxing Challenge

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*