Radosław Rydzewski przegrywa na gali East Side Fight 2, zwycięstwa Niepogody i Baradyna – wyniki walk K-1

fot. BurnWater Photography

30 kwietnia w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej odbyła się druga edycja gali East Side Fight, podczas której kibice mogli obejrzeć walki na zasadach K-1, MMA i w tradycyjnym karate.

Głównym daniem wieczoru gali był powrót na ring Radosława Rydzewskiego, który nie startował w zawodowym kickboxingu od listopada 2014. Polak niestety uległ na punkty Stanislavowi Makarenko z Łotwy. Z kolei Patryk Borowski-Beszta musiał uznać wyższość Artema Voskoboynikova z Białorusi. Młody Artem wyrasta powoli na gwiazdę wielkiego formatu, pokonując coraz bardziej wymagających rywali, bo takim z pewnością jest Borowski-Beszta. Walka zakończyła się dla Polaka po prawym sierpie w pierwszej rundzie.

Swoje walki wygrali natomiast Artur Baradyn z klubu HUMAN Białystok i Judyta Niepogoda z Gladiatora Siedlce. Baradyn pokonał pewnie Dmitrija Gulevichuka i wrócił na drogę zwycięstw po wziętym w ostatniej chwili pojedynku na gali KOK w Wilnie. Niepogoda, mimo zawirowań z przeciwniczką, pewnie pokonała na punkty Dominikę Rembelską i tym samym kontynuuje passę sukcesów na zawodowych ringach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*