Rafał Dudek vs Denis Teleshman na gali DSF Kickboxing Challenge “Najlepsi z Najlepszych” już 16 grudnia

Informacja prasowa:

To jeden z najlepszych polskich kickboxerów. Walczył dla najbardziej prestiżowych organizacji na świecie – takich jak Enfusion, Angels of Fire, King of Kings czy It’s Showtime. Już 16 grudnia na gali „DSF Kickboxing Challenge – Najlepsi z Najlepszych” Rafał Dudek będzie bohaterem walki wieczoru. Polak skrzyżuje rękawice z doświadczonym Mołdawianinem Teleshmanem Denisem. Wyjątkowa gala odbędzie się w restauracji Champions w hotelu Marriott w Warszawie. To kultowe miejsce w stolicy dla każdego kibica sportu.

Polaka czeka ciężka próba. Rywal to doświadczony zawodnik. Do walki z Dudkiem Teleshman Denis przygotowuje się w Moskwie. Zdobywca m.in. Pucharu Świata znany jest z widowiskowych pojedynków, które często kończy przed czasem. – Nigdy nie widziałem Macedończyka w walce na żywo. Oglądałem kilka jego walk w Internecie. Jest bardzo dobry technicznie, lubi się bić, wchodzi w wymiany ciosów. To dobry, wymagający rywal. Walka wieczoru jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Rzadko walczę w Polsce, dlatego motywacji do odniesienia zwycięstwa mi nie zabraknie. Chcę pokazać rodakom najlepszy kickboxing. Zrobię wszystko, by zakończyć walkę przed czasem! – obiecuje kibicom Dudek.

Rafał do walki przygotowuje się w swoim klubie Fight House 24 w Nowym Sączu. W sparingach pomagają mu m.in. Tomasz Brotoń oraz dwóch Marcinów: Mazurkiewicz i Stopka. – Jestem na etapie najbardziej intensywnych przygotowań. Trenuję dwa razy dziennie, 5 dni w tygodniu. Skupiam się głównie na sile ciosu, mamy w klubie świetnego specjalistę w tej dziedzinie Roberta Rozuma. Pierwszy raz pracuję z tak dużymi obciążeniami. Jestem ciekaw, co z tego wyjdzie. Na efekty musicie poczekać do 16 grudnia – zapowiada zawodnik DSF Kickboxing Team.

Przed grudniową galą Dudek planuje jeszcze zgrupowanie za granicą. – Na koniec szykuję prawdziwą petardę. Planuję odwiedzić mekkę kickboxingu. Pojadę do Amsterdamu, aby porządnie posparować. Tam trenują najlepsi zawodnicy na świecie – zdradza.

Sławomir Duba, prezes DSF Kickboxing Challenge, wiąże wielkie nadzieje zarówno z bohaterami walki wieczoru, jak i z poziomem sportowym gali. – Cieszę się, że w federacji mamy zawodnika, który bije się na największych galach na całym świecie. Gala o podtytule „Najlepsi z Najlepszych” zobowiązuje. Takie walki, tacy zawodnicy – to daje poczucie dobrze wykonanej pracy. To esencja kickboxingu. Mam nadzieję, że pojedynek Rafała Dudka z Teleshmanem Denisem będzie doskonałym zwieńczeniem wieczoru. Chcemy dać wspaniały prezent na gwiazdkę wszystkim fanom sportów walki w Polsce – mówi Duba.

Dudek nie pozostaje dłużny prezesowi Dubie. – Cieszę się, że w końcu w naszym kraju mogę brać udział w wydarzeniach na światowym poziomie. Mamy w Polsce federację kickboxingu, którą doceniają najlepsi. Mówię o Holendrach, to oni wyznaczają standardy w tym sporcie. Patrząc na poprzednie edycje gal DSF-u, widać wyraźnie, że zawodnicy, którzy dali dobre walki, dostają kolejne szanse. To cieszy, że docenia się umiejętności, a nie jedynie to, kto zrobi większe zamieszanie i szum wokół siebie. Jestem w gronie wyróżnionych. Do tego dążyłem, i dam z siebie wszystko, żeby nikogo nie zawieść – zapewnia weteran.

W bogatej kolekcji trofeów Rafał Dudek ma tytuł mistrza WAKO PRO Intercontinental, jest także wielokrotnym mistrzem Polski i brązowym medalistą mistrzostw Europy.

Galę „DSF Kickboxing Challenge Najlepsi z Najlepszych” pokaże na żywo nSport+, dostępny na platformie NC+. Najświeższe informacje nt. gali na stronie www.dsfchallenge.com oraz na serwisach społecznościowych: facebook, instagram, twitter oraz youtube.  Zapraszamy!

Wnioski o akredytacje należy składać do 12 grudnia na adres: pr@dsfchallenge.com

„DSF Kickboxing Challenge Najlepsi z Najlepszych” już 16 grudnia. Najlepsza polska federacja, najlepsi polscy i europejscy kickboxerzy, w najlepszej sportowej restauracji w Warszawie. Tu nie ma miejsca na przypadek.

fb-wydarzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*