Rafał Dudek vs Hiroaki Suzuki na gali Shoot Boxing 30th Anniversary “Cesar’s time”

Rafał Dudek poinformował za pomocą swojego konta na portalu społecznościowym, że otrzymał bilety lotnicze do Japonii, gdzie na gali Shoot Boxing 30th Anniversary zmierzy się z Hiroakim Suzuki.

Walka odbędzie się już w tą sobotę i będzie częścią turnieju o mistrzostwo organizacji z okazji jej 30 lecia. Przeciwnik Rafała – Hiroaki Suzuki – to ubiegłoroczny triumfator S-Cup, jednak to w jaki sposób zdobył tytuł budzi wiele wątpliwości. Hirokai jest przed wszystkim aż o 15 cm niższy od Rafała, więc ten zapewne będzie szukał swojej przewagi w kopnięciach kolanami i miejmy nadzieję, że nie zostawi niczego w rekach sędziów.

W turnieju weźmie udział między innymi Christian Baya, którego nasi czytelnicy mogą kojarzyć ze zwycięstwa w turnieju KOK w Płocku w 2014 roku. Rafał Dudek doskonale zna Baye z sali treningowej Mikes’ Gym ale nie mieli okazji spotkać się jeszcze w ringu.

Walka w Japonii to ogromny prestiż, nawet jeśli wymaga takiego poświęcenia jak robienie wagi do -65,5 kg. Na szczęście Rafał wylatując z Polski miał już zrobioną wagę, więc na miejscu będzie mógł się skupić na odpoczynku i regeneracji oraz odpowiednim nastawieniu na walkę.

Na temat Rafała, w kontekście debiutu. wspomniała ostatnio organizacja Glory. Miejmy nadzieję, że Japonia to nie ostatnie, czym Rafał zaskoczy nas w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*