Rafał Dudek vs Hiroaki Suzuki na gali Shoot Boxing 30th Anniversary “Cesar’s time”

0
102

Rafał Dudek poinformował za pomocą swojego konta na portalu społecznościowym, że otrzymał bilety lotnicze do Japonii, gdzie na gali Shoot Boxing 30th Anniversary zmierzy się z Hiroakim Suzuki.

Walka odbędzie się już w tą sobotę i będzie częścią turnieju o mistrzostwo organizacji z okazji jej 30 lecia. Przeciwnik Rafała – Hiroaki Suzuki – to ubiegłoroczny triumfator S-Cup, jednak to w jaki sposób zdobył tytuł budzi wiele wątpliwości. Hirokai jest przed wszystkim aż o 15 cm niższy od Rafała, więc ten zapewne będzie szukał swojej przewagi w kopnięciach kolanami i miejmy nadzieję, że nie zostawi niczego w rekach sędziów.

W turnieju weźmie udział między innymi Christian Baya, którego nasi czytelnicy mogą kojarzyć ze zwycięstwa w turnieju KOK w Płocku w 2014 roku. Rafał Dudek doskonale zna Baye z sali treningowej Mikes’ Gym ale nie mieli okazji spotkać się jeszcze w ringu.

Walka w Japonii to ogromny prestiż, nawet jeśli wymaga takiego poświęcenia jak robienie wagi do -65,5 kg. Na szczęście Rafał wylatując z Polski miał już zrobioną wagę, więc na miejscu będzie mógł się skupić na odpoczynku i regeneracji oraz odpowiednim nastawieniu na walkę.

Na temat Rafała, w kontekście debiutu. wspomniała ostatnio organizacja Glory. Miejmy nadzieję, że Japonia to nie ostatnie, czym Rafał zaskoczy nas w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*