RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015 z 500 000$ nagrody i współpraca z KSW – najważniejsze informacje z konferencji prasowej

Organizacja p. Sakakibary podała własnie kolejne szczegóły dotyczące sylwestrowej gali, która odbędzie się w Tokio. Podczas wydarzenia pod nazwą RIZIN kibice będą mogli obejrzeć powrót Fedora Emelianenko , ale także takie nazwiska jak Kazushi Sakuraba, Aoki Shinya, Rena czy Gabi Garcia.

Nie zdradzono nadal nazwiska zawodnika, który zmierzy się z rosyjskim zawodnikiem. Nie potwierdzono, jakoby miał być to Hindus Singh “Heart” Jaideep, którego nazwisko krąży od kilku dni w internecie jako potencjalny rywal Fedora.

Wiadomo natomiast, że wracają zasady dawnego PRIDE, czyli 10-minutowa pierwsza runda i soccer kicki. Gala będzie transmitowana przez ogólnodostępną w Japonii telewizję  Fuji TV oraz przez amerykańską Spike TV.

Swoje pełne wsparcie dla nowej organizacji p. Sakakibary potwierdzili właściciele Bellatora i King of Kings, czyli Scott Coker i Donatas Simanaitis. Co więcej – w materiale pokazującym, z kim będzie współpracowała organizacja RIZIN pokazane zostały logotypy Jungle Fight, Bellatora, King of Kings, BAMMA oraz polskiej organizacji KSW.

Czyli możemy być praktycznie pewni, że w Japonii zobaczymy zawodników MMA z Polski. Chyba lepszego newsa na dziś mieć nie możemy. Zostaje jeszcze liczyć na to, że przez współprace z KOK uda się wystąpić na japońskiej ziemi któremuś kickbokserowi z Polski.

A więc mamy nazwę gali, pierwsze nazwiska, zarys zasad i informację o turnieju, w którym nagroda będzie 500 000 $. A to wszystko okraszone informacją o współpracy z polską KSW. Nic tylko czekać na kolejne newsy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*