Roger Garbaczewski vs Liam Wells na Dued Fight Night w Londynie

Do świetnie zapowiadającej sie gali Duet Fight Night: Polska vs Anglia dodane zostały kolejne zestawienia. Jednym z nich jest walka Rogera Garbaczewskiego z Liamem Wellsem.

Roger to jeden z trzech Garbaczewskich blisko związanych z kickboxingiem w Polsce. Andrzej Garbaczewski, poza trenowaniem między innymi swoich synów w klubie Boxer Team Siedlce, jest także trenerem Kadry Narodowej Low Kick, którą prowadzi wspólnie z Witoldem Kostką.

Dwudziestopięcioletni Roger Garbaczewski w swojej amatorskiej karierze stoczył ponad 40 walk z czego znakomita większość wygrał. Podobnie jak swój młodszy brat jest multimedalistą wielu regionalnych i międzynarodowych imprez. Na zawodowych (i pro-am) ringach może poszczycić się rekordem 2-0 i o poprawienie tego rekordu będzie walczył 20 września.

Jego przeciwnikiem będzie Liam Wells z teamu Falcon. Ten dwudziestoletni zawodnik stoczył w swojej karierze 15 walk w Full Contacie (z czego tylko 2 przegrał) oraz 5 walk w formule K-1. Jego rekord walk w K-1 to 4-1. Liam jest między innymi mistrzem Wielkiej Brytanii organizacji IKF.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*