Róża Gumienna vs Mariya Valent na DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie – już 13 kwietnia

Reprezentująca Puncher Wrocław Róża Gumienna wystąpi na gali DSF Kickboxing Challenge na warszawskim Torwarze, gdzie zmierzy się z Mariją Valent.

Pochodząca z Wrocławia Róża Gumienna stoczy swoją drugą walkę dla federacji DSF KC. W lutym pokonała we Wrocławiu Lucie Mlejnkovą z Czech. Aktualny rekord zawodniczki to 9 zwycięstw i tylko jedna porażka. Była już mistrzyni federacji FEN jedyną w karierze porażkę odniosła z rąk Marty Waliczek i miało to miejsce na gali FEN 19.

Marija Valent to żona słynnego Dmitrija, także reprezentująca Białoruś na międzynarodowych imprezach Muay Thai. Jest między innymi mistrzynią Europy z 2013 roku i vice mistrzynią z 2016. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od baletu i pływania synchronicznego ale szybko uciekła do sportów walki, w których trwa do dziś. W rywalizacji amatorskiej Marija Valent startowała w wadze do 60 kg.

Transmisja z gali DSF Kickboxing Challenge 14 będzie dostępna na żywo w Canal+ Sport, na platformie Player.pl oraz za darmo na DSFLIVE.com poza granicami Polski. Bilety w cenie od 70 PLN są dostępne w serwisach eBilet oraz TicketClub i na stronie DSF14.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*