Róża Gumienna vs Marta Gusztab na gali KBC Night w Kępnie

28 marca w Kępnie o godz 18:00 w Hali KOSiR ul. Walki Młodych 9 odbędzie się Gala KBC Night. Podczas wydarzenia zostaną rozegrane walki zawodowe w K-1 oraz formule Full Contact. Na ringu będziemy mogli zobaczyć między innymi Michała Grzesiaka, Sebastiana Matulańca czy wspomniane w tytule panie.

Róża Gumienna, po świetnym występie na gali FEN i pokonaniu Veroniki Cmarovej, bardzo szybko wraca na ring. Będzie to 4 zawodowa walka w karierze zawodniczki z Wrocławia. Jak do tej pory, w starciach z Gumienną, nikomu nie udało się “urwać” werdyktu na swoją korzyść.

Na gali KBC Night próbę taką podejmie Marta Gusztab. Zawodniczka Muaythai, podopieczna Grzegorza Waligóry (Kohorta Poznań) była przymierzana do walki na nadchodzącej gali Lion Fight 22, planowanej na 22 maja w USA. Ostatecznie jednak jako przeciwniczka Tiffany van Soest została zapowiedziana  Bernise Alldis. Marta ma na swoim koncie między innymi tytuł Mistrza Polski Muaythai oraz Wicemistrzyni Świata WKF.

Walka odbędzie się w limicie -63,5 kg czyli można powiedzieć, że zawodniczki spotykają się “w połowie drogi” między swoimi natywnymi limitami wagowymi.

Pełna karta walk:

karta główna:
Full Contact -69 kg Radosław Radomski (Poprawa Kickboxing Team) vs Paweł Słowik (UKS Barbakan Kraków)
K-1 -63,5 kg Róża Gumienna (Fighter Wrocław) vs Marta Gusztab (Kohorta Poznań)
K-1 -91kg Michał Grzesiak (Center Team Odolanów) vs Sebastian Matulaniec (UKS Power Siedlce)

Karta wstępna:
Full Contact -75 kg: Norbert Olek (Poprawa Kickboxing Team) vs Przemysław Binienda (Polonia Leszno)
K-1 +91 kg: Dariusz Olbrych (Ziętek Team Brzeziny) vs Daniel Gaczyński (Kohorta Poznań)
Full Contact -60 kg: Robert Niedźwiedzki (Ziętek Team Brzeziny) vs Jerzy Zambrzycki (Smok Toruń)
Full Contact -86 kg: Szymon Dwornikowski (Poprawa Kickboxing Team Ostrów Wlkp.) vs Grzegorz Kaźmierczak (Poprawa Kickboxing Team Ostrzeszów)

Przedwalka:
Full Contact -71 kg: Tomasz Przybylski (Poprawa Kickboxing Team / Ostrzeszów) vs Norbert Kaliński (Poprawa Kickboxing Team Ostrów Wlkp.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*