Ruszyła sprzedaż biletów na galę FEN 11

Organizacja Fight Exclusive Night informuje, iż ruszyła już sprzedaż pierwszej transzy biletów na galę FEN 11 w Warszawie. Impreza odbędzie się w dniu 19-go marca 2016 roku w hali „Torwar”, a jej program wypełnią walki MMA i kickbokserskie pojedynki na zasadach K-1.

Sprzedaż prowadzi sieć Eventim.pl a bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna jest na stronie sieci.

Wśród zawodników, którzy wystąpią na gali, kibice będą mieli okazję zobaczyć znanych fighterów z Warszawy: Marcina Naruszczkę, Alana Kwiecińskiego, Marcina Szredera, Igora Kołacina, Arkadiusza Wrzoska. Skonfrontują się oni z zagranicznymi i krajowymi rywalami. Do tego poznaliśmy już dwa pierwsze zestawienia. W pojedynku gigantów sportów siłowych, Akop Szostak zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem, a w starciu młodych perspektywicznych zawodników Roman Szymański walczyć będzie z Marianem Ziółkowskim. Kolejne zestawienia będą ogłoszone już wkrótce.

Warto już dziś rezerwować bilety, których liczba jest ograniczona, a cieszą się już ogromnym zainteresowaniem sympatyków Sztuk Walki. Fani MMA i kibice walk na zasadach K-1 będą mogli obejrzeć widowisko na światowym poziomie. I to zarówno sportowym jak i estetycznym, dzięki kapitalnej oprawie. Bądźcie z nami 19-go marca 2016 w hali „Torwar”. Zapraszamy serdecznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*