Sarara i Chojnoska zwyciężają, Rambalski z przegraną – wyniki walk K-1 z gali FEN 7

Z czterech walk w formule K-1, które zostały zaplanowane na galę FEN 7, odbyły się tylko trzy. Z powodów zdrowotnych halę musiał opuścić Janu Cruz i tym samym nie doszło do jego walki z Dawidem Świerczyńskim.

Pierwszą walką stójkową było starcie Marty Chojnoskiej z Viktorią Korkoshko z Ukrainy. Marta źle zaczęła pojedynek, pozwoliła przeciwniczce na kontrolowanie walki w półdystansie, jednak z rundy na rundę “rozkręcała się” i odrabiała straty z początku starcia. Po trzech rundach sędziowie orzekli rundę dodatkową, w której przewaga zawodniczki z Płocka była bezdyskusyjna. Ostatecznie to Marta zwyciężyła przez niejednogłośną decyzję po czterech rundach przyjemnego dla oka pojedynku.

Łukasz Rambalski do starcia z Zakarią Baitarem wyszedł z nastawieniem na zdominowanie swojego rywala fizycznie. Jednak Zakaria był szybszy od Łukasza i konsekwentnie rozbijał zawodnika z Bydgoszczy. O ile pierwsze ciosy mogły nie ważyć zbyt wiele, to odsłonięty Łukasz przyjmował coraz więcej czystych trafień. Dobra walka, w której ciągle coś się działo, jednak tym razem zawodnik z Polski musiał uznać wyższość rywala z zagranicy.

Tomasz Sarara nie pozostawił niczego w rękach sędziów i zakończył swoją walkę z Nikolaiem Falinem przez KO w 2 rundzie. Nikolai nie podniósł się po potężnym kolanie na korpus. Tomasz zdecydowanie lepiej pasuje do LHW, więc mamy nadzieję, że organizatorzy zadbają o mnogość walk dla zawodnika z Krakowa i nie będzie on już musiał szukać ich w HW.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*