Seminarium z Pawłem “Wergim” Jędrzejczykiem w Academia Gorila Warszawa

Informacja z profilu organizatora na portalu społecznościowym:

Rozpoczynamy nowy cykl seminariów pod nazwą “Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Będą to seminaria z najlepszymi polskimi ekspertami od sportów walki m.in. Muay Thai, BJJ, Grapplingu, MMA czy boksu. W ubiegłym roku do Goryla zapraszaliśmy głównie fighterów zza granicy. Byli to naprawdę najwięksi światowi wojownicy tacy jak Andrei Kulebin, Rogent Lloret, Yurij Bulat, Alan Finfou Nasicimento… W tym roku pokażemy, że Polacy nie gęsi i też bardzo dobrych fighterów mają. Gościliśmy już: Michała Matrixa Królika i Daniela Wrześniewskiego. Trzecia tura już 29 marca. Tego dnia seminarium z Muay Thai przeprowadzi Paweł “Wergi” Jędrzejczyk. Każdy uczestnik seminarium otrzyma pamiątkowy dyplom potwierdzający uczestnictwo podpisany przez prowadzącego i organizatora.

Pawel Jedrzejczyk legenda boksu tajskiego w Polsce. Pięciokrotny Mistrz Świata organizacji WKN / WKA. Pierwszy polski wojownik który walczył i zwyciężył na legendarnym Rajadamnern Boxing Stadium w Bangkoku. Jeden z niewielu polskich fighterów który walczył i wygrywał na najsłyniejszym i najbardziej prestiżowym stadionie na świecie Lumpinee Boxing Stadium. Regularnie trenujący i walczący zawodowo w Tajlandii. 

Seminarium jest otwarte i wziąć w nim może udział każdy, bez względu na przynależność klubową czy poziom zaawansowania. Zapraszamy wszystkich z całej Polski.

Kiedy: 29.03.2015

Harmonogram: Pierwszy trening 11.00-13.00, przerwa obiadowa, drugi trening 15.30-17.30

Tematyka: Techniki Muay Thai+przegotowanie psychiczne/mentalne do walki.

Gdzie: Academia Gorila Warszawa Centrum, ul. Kopernika 36/40, 200m od Uniwersytetu Warszawskiego

Ile: Opłata za dwa treningi 39PLN- posiadacze kart klubowych. 49PLN pozostali. Wpłaty i rezerwacje miejsc na recepcji. Trenerzy z 5 zawodnikami wchodzą za free.

Kontakt: gorila[at]gorila.pl lub tel. 532 555 500

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*