Seminarium z uczestnikiem kontrowersyjnych tajskich Prison Fights, mistrzem świata Lethwei Davem Leducem – 3 listopada w Bańskiej Bystrzycy

Dave Leduc, jedna z największych światowych gwiazd Lethwei odwiedzi niedługo Słowacką Bańską Bystrzycę w celu przeprowadzenia kilkugodzinnego seminarium. Organizatorem wydarzenia jest klub Fire Gym prowadzony przez Martina Belaka – promotora współpracującego między innymi z Kunlun Fight i One Championship.

Dave Leduc to Kanadyjczyk, który wyprowadził się do Azji by tam trenować i rywalizować w Muay Thai oraz Lethwei, w której to dyscyplinie zdobył czterokrotnie Mistrzostwo Świata. Jest on pierwszym niebirmańskim zawodnikiem, który sięgnął po ten tytuł a od pewnego czasu osiągnął w Azji status supergwiazdy, której ślub śledziło w publicznej telewizji ok 30 milionów widzów.

Ostatni tytuł mistrzowski zdobył w sierpniu tego roku pokonując przez KO w 1 rundzie Dieselleka Seepongsert Sanonga. W przeszłości Leduc brał udział w kontrowersyjnym cyklu walk Prison Fight, w którym osadzeni w więzieniach Tajowie mierzyli się z obcokrajowcami, a za zwycięstwo przysługiwało im skrócenie odsiadywanej kary.

Seminarium odbędzie się 3 listopada w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Koszt trzygodzinnego treningu z mistrzem Lethwei to 50 €.

Zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt pod adresem mailowym redkacja@madfight24.com lub kontakt telefoniczny pod numerem +421 905 499 615 (po angielsku).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*