Sprawozdanie z ligi B-Fight w Pomiechówku – sędzia Beata Sękowska

W dniu 07.02.2015 w Pomiechówku odbyła się kolejna edycja ligi B-Fight.
Trzydziestu pięciu zawodników (w tym cztery zawodniczki) stoczyło 19 walk w formułach K-1 (11 pojedynków) i Low-kick (8 walk).

Poniżej przedstawiam rezultaty stoczonych pojedynków:
  • Sylwia Kaliś (TAJFUN LEGIONOWO) vs Paulina Saczuk (GOLDEN FIGHT CLUB) (RSC:3)
  • Ewa Reszel (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Pola Rogala (GOLDEN FIGHT CLUB) (2:1)
  • Rzeszótko Paweł (HUSARZ) vs Chrzanowski Aleksander (AKADEMIA WALKI) (3:0)
  • Arkadiusz Roman (AKADEMIA LWA) vs Tomasz Micigolski (Olsztyński Klub Karate Kyokushin (RSC:3)
  • Mateusz Glembin (GOLDEN FIGHT CLUB) vs Adam Gąsiorowski (HUNTER BYDGOSZCZ) (0:3)
  • Daniel Strzemiński (AKADEMIA LWA) vs Szymon Żelazko (HUNTER BYDGOSZCZ) (3:0)
  • Wisniewski Michał CZAMPION NOWY DWÓR vs Rzeszótko Paweł (HUSARZ) walka pokazowa w boksie
  • Adrian Hek (K.S.W. Włocławek) vs Wójcicki Adam (GOLDEN FIGHT CLUB) (3:0)
  • Dominik Gajewski (K.S.W. Włocławek) vs Kamil Krzyżaniak (HUNTER GYM BYDGOSZCZ)(1:2)
  • Kowalski Michał (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Krystian Szytniewski (Stowarzyszenie Muay Thai FIGHTER Ostróda) (3:RSC)
  • Jurkiewicz Kamil (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Dzieciątko Paweł (AKADEMIA LWA) (2:1)
  • Kłosowski Marcin (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Michał Gryszkiewicz (AKADEMIA LWA) (0:3)
  • Bartek Klepacz (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Karol Draks (AKADEMIA LWA) (3:AB)
  • Krzysztof Łuniewicz- Stępniak (TAJFUN LEGIONOWO) vs Michał Kitowski (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) (3:0)
  • Kucharski Robert (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Sebastian Domański (TAJFUN LEGIONOWO) (RSC:3)
  • Sebastian Czesnowski (Stowarzyszenie Muay Thai FIGHTER Ostróda) vs Adrian Pietras (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) (0:3)
  • Daniel Słupek (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Patryk Moch (Palestra Warszawa) (3:0)
  • Mateusz Zdrenka (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Tomasz Micigolski (Olsztyński Klub Karate Kyokushin) (0:3)
  • Kamil Krzyżaniak (HUNTER GYM BYDGOSZCZ) vs Paweł Gajewski (Stowarzyszenie Muay Thai FIGHTER Ostróda) (0:3)
Skład sędziowski na turnieju:
Sędzia główny: Beata Sękowska
Pozostali sędziowie: Zbigniew Kowalewski, Andrzej Stachera, Marcin Wrzosek

Sprawozdanie przygotowała: Beata Sękowska

The Ultimate House Health club Fitness Equipment
Porno Filme silhouettes popular design and style

Clothing Advice for Teen Girls
xhamster Kenneth Cole Productions houses such lines as Kenneth Cole Reaction

Five finger shoes rebuild my life of health become a normal person
kostenlose-pornos The back cover is mostly black

Trendy Gucci bags for well
Einfachporno.com This tradition style shirt is anything but traditional

Sunglasses Are Designed for Safety and Fashion
Kostenlose Porno as it is known since Ezra Fitch joined the house in 1900

The Dead Weather Salt Lake City 2009 Show Review
pornos a bold maxi print dress works well with a gladiator sandal

Major Depressive Disorder Effects on the Family
blackporn The use of virtual models can give you a whole new shopping experience

Replica Christian Louboutin Shoe Designer
black porn You must know Leggings