Stanisław Zaniewski i Rafał Korczak wystąpią na gali East Pro Fight 8 w Koszycach – już 28 października

Dwóch kickboxerów z Polski pojedzie na ósmą edycję gali East Pro Fight, która regularnie odbywa się w Koszycach na Słowacji. Będzie to Rafał Korczak, który zawalczy w kategorii -81 kg oraz Stanisław Zaniewski, który będzie rywalizował w -86 kg.

Rafał Korczak z warszawskiej Academi Gorlia zmierzy się z Michalem Tomko, dla którego będzie to drugi pod rząd pojedynek z Polakiem na gali EPF. Na siódmej edycji Słowak musiał uznać wyższość Tomasza Kowalskiego z warszawskiej Palestry. Korczak na Słowacji stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. 32-latek w swoim debiucie wypunktował utalentowanego Dawida Kaczyńskiego z Humana Białystok podczas Grandy PRO na Legia Fight Club. Dwa tygodnie przed występem na gali East Pro Fight Korczak ponownie wyjdzie do ringu podczas Grandy PRO.

Stanisław Zaniewski, pochodzący z Białorusi ale mieszkający na stałe w Polsce zawodnik, zmierzy się z Adrianem Valentinem. Zaniewski będzie dodatkowo motywowany w tej walce chęcią zrewanżowania się Słowakowi za zwycięstwo nad jego klubowym kolegą Aleksandrem Krukiem. Dla Staśka będzie to 56 zawodowa walka. Ciekawostką jest, że dokładnie 2 tygodnie po gali East Pro Fight odbędzie się rewanż pomiędzy Krukiem, a Valentinem. Tym razem na gali w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*