Stanisław Zaniewski weźmie udział w turnieju King of Kings – już 28 października w Rydze

0
171

Stanisław Zaniewski, pochodzący z Białorusi ale trenujący w Polsce zawodnik, weźmie udział w ośmioosobowym turnieju organizacji King of Kings.

Turniej zgromadzi zawodników z Polski, Łotwy, Niemiec, Brazylii, Holandii, Włoch oraz Rosji. Zwycięzcy walk spotkają się ponownie na kolejnej gali KOK w Rydze, gdzie odbędą się walki półfinałowe i finał. Zwycięzca stanie do walki o pas mistrzowski organizacji. Drugim pretendentem, wyłonionym w ostatnim turnieju w Mołdawii jest tamtejszy młody talent Aurel Ignat.

Stanisław Zaniewski w 2017 roku walczył dwa razy. W kwietniu zwyciężył na gali w Radomsku, a miesiąc później musiał uznać wyższość Maxa Vorowskieg, z którym przegrał przez KO na gali Number One w Tallinie. W ubiegłym roku Zaniewski stoczył pięć walk i przegrał tylko jedną z nich.

W Rydze Zaniewski zmierzy się z Rosjaninem Nikolaiem Bieloziercevem.