Superkombat NEW HEROES na żywo w FightBox HD już w sobotę 30 VII

Kolejna gala z cyklu Superkombat Fighting Championship odbędzie się już w sobotę 30 lipca. FightBox HD będzie transmitował to wydarzenie na żywo. Początek o godz. 19:00.

Impreza pełna kickbokserskich emocji zawita do Mamai na rumuńskim wybrzeżu Morza Czarnego. Organizatorzy spodziewają się, że w nadmorskim kurorcie nawet 20 000 kibiców obejrzy powrót na ring Cătălina Moroșanu i specjalny występ legendy kickboxingu, Petera Aertsa.

Kulminacją segmentu NEW HEROES będzie pojedynek w wadze średniej pomiędzyMustaphą El Messaoudim z Maroka i Eduardem Chelariu z Rumunii. Warto zwrócić też uwagę na starcia zawodników gospodarzy w kategorii półciężkiej: Adrian Roșca zmierzy się z Włochem Giuseppe de Domenico, a Ionuț Șandur wejdzie na ring z Serginho Kruydenhofem z Holandii.

Poniżej pełna karta walk:

  • Super Fight – kategoria średnia (-72,5 kg): Mustapha El Messaoudi (Morocco) vs Eduard Chelariu (Romania)
  • Super Fight – kategoria półciężka (-81 kg): Giuseppe de Domenico (Italy) vs Adrian Roșca (Romania)
  • Super Fight – kategoria półciężka (-81 kg): Serginio Kruydenhof (Netherlands) vs Ionuț Șandur (Romania)
  • Super Fight – kategoria średnia (-71 kg): Mădălin Crăciunică (Romania) vs Robert Stoica (Romania)
  • Super Fight – kategoria lekka (-65 kg): Tiberius Udrescu (Romania) vs Cosmin Marcut (Romania)

Superkombat to największa europejska marka sportów walki i czołowa liga kickbokserska, skupiająca najlepszych zawodników. Organizacja produkuje gale na całym świecie, łącząc w nich świat sportu z showbiznesem.

Gala New Heroes będzie transmitowana na żywo w FightBox HD do ponad 40 krajów, a także dostępna online na platformie VOD  FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na fightboxlive.com za jedyne 3,99 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*