Szpilka już zdrów i celuje wysoko. Walka z Moliną na horyzoncie ?!

Ręka wyleczona i Artur Szpilka (20-2, 15 KO) może wracać do treningów bokserskich i zacząć uderzać. Do miesiąca “Szpila” będzie mógł już trenować na pełnych obrotach. Jak przekonuje Artur walki na przetarcie nie potrzebuje i od razu mierzy wysoko:

Ostatnią walkę pięściarz z Wieliczki stoczył 16 stycznie z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO) i mistrz WBC do 9 rundy miał sporo problemów z ruchliwym i ambitnym Arturem. Teraz gotowość do walki ze Szpilką zgłasza dobrze znany polskim kibicom Eric Molina (25-3, 19 KO):

5 listopada w Krakowie ma odbyć się kolejna już 3 w tym roku gala Polsat Boxing Night i pojedynek Szpilka vs Molina wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Artur potrzebuje trzech miesięcy by przygotować się do kolejnej walki i zgrywa się to idealnie, więc wszystko jest do zrobienia, bo obaj Panowie są zainteresowani starciem jak i z pewnością kibice. Walka miała by dodatkowy smaczek gdyż jak dobrze pamiętamy 2 kwietnia Molina znokautował i zakończył karierę w 10 rundzie Tomasza Adamka (50-5, 30 KO).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*