“To będzie dla mnie debiut w meczu międzypaństwowym, w związku z czym pojawia się u mnie delikatny stresik.” – Tomasz Klimiuk przed walką z Mantasem Rimdeiką na DSF 7

23 kwietnia bieżącego roku, federacja DSF Kickboxing Challenge zaprasza na kolejną, siódmą już galę kickboxingu. Wielkie święto sportów uderzanych odbędzie się na warszawskim Bemowie, tym razem w formie rywalizacji zawodników polskich z litewskimi. W drugim starciu meczu międzypaństwowego, kibice mają prawo oczekiwać ciężkich uderzeń. W formule K-1 Rules, w dywizji + 91 kg, w ringu spotkają się Tomasz Klimiuk reprezentujący klub Human Białystok, kontra reprezentant Litwy Mantas Rimdeika.

Tomasz Klimiuk do swojej walki przygotowuje się w Humanie Białystok, wraz z trenerem Krzysztofem Humeńczykiem.

– Przygotowania do najbliższej walki połączyłem z bardzo intensywnymi treningami do ostatnich Mistrzostw Polski w formule Low Kick, a po nich skupiam się na tym, aby aż do samej gali podtrzymać dobrze zbudowaną formę. Taki właśnie plan założyliśmy z trenerem, i wydaje się to być dobry wybór. W czasie przygotowań pomagają mi też koledzy z innych klubów, którzy przyjeżdżają do mnie na sparingi. – zdradził w rozmowie Tomasz Klimiuk.

– To będzie dla mnie debiut w meczu międzypaństwowym, w związku z czym pojawia się u mnie delikatny stresik. Ten start to będzie dla mnie bardzo duża nobilitacja, a co za tym idzie także duża mobilizacja. – dodaje reprezentujący Polskę członek DSF Kickboxing Team.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł ) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.

Karta walk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*