“…to wszystko pozwoliło mi niemal bezdomnemu dzieciakowi zamieszkać w tym pięknym domu.” – Peter Graham kończy karierę po 18 latach na zawodowym ringu

fot. DSF

Pokonany w ostatniej walce przez Marcina Różalskiego, australijski zawodnik sportów walki Peter Graham ogłosił dziś, że kończy karierę.

120 zawodowych walk, sześć tytułów mistrza świata…” zaczyna wyliczać popularny The Chief w filmie, który opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

…to wszystko pozwoliło mi niemal bezdomnemu dzieciakowi zamieszkać w tym pięknym domu.” – dodaje Graham. Australijczyk w ostatniej walce w kickboxingu został pokonany przez Różala na gali DSF KC w Warszawie. Wcześniej walczył także w KSW, gdzie mierzył się z Karolem Bedorfem, Mariuszem Pudzianowskim czy wspomnianym Marcinem Różalskim.

42-letni zawodnik w czasach świetności organizacji K-1 walczył i wygrywał między innymi z Badrem Harim, którego posłał na deski jednym z najbardziej efektownych KO w historii kickboxingu.

Graham dwukrotnie mierzył się także z walczącym pod polską flagę Paulem Słowińskim, jednak nigdy nie udało mu się go pokonać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*