Tomasz Makowski wraca na ring – 2 kwietnia zmierzy się z Julianem Taubertem na Explosion Fight Night #6

Tomasz Makowski, który niedawno z powodu kontuzji nie podpisał kontraktu z Glory na walkę 26 lutego, do ringu wróci w kwietniu podczas gali EXPLOSION Fight Night #6 w Niemczech.

36-letni zawodnik z Nowej Soli jest jednym z najbardziej utytułowanych kickbokserów w Polsce. Aż osiem razy sięgał po pasy mistrzowskie różnych organizacji, zarówno w kickboxingu jak i Mauy Thai. Ostatnią walkę stoczył na organizowanej przez siebie gali MFC 9 w Nowej Soli, gdzie pewnie wypunktował Tomasa Cincika. Pojedynek ze Słowakiem był także powrotem po kontuzji, której Polak nabawił się w poprzedniej walce. Jednak coraz częstsze urazy nie zniechęcają Makowskiego i zaczyna powoli zasługiwać na miano niezniszczalnego 🙂

Walka w Niemczech odbędzie się podczas gali EXPLOSION Fight Night #6. Jego przeciwnikiem będzie lokalny zawodnik Julian Taubert z klubu Thaibombs Mannheim. Wielokrotnie walczył i wygrywał na galach EXPLOSION Fight Night i wygrywał między innymi z Jurim Statkevichem czy (przez bardzo efektowne KO) z Jordanem Wrigthem.

Gala będzie transmitowana za pośrednictwem http://www.fight24.tv/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*