Tomasz Sarara vs Andre Schmeling na FEN 8

fot. FEN

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć główny pojedynek wieczoru, jaki odbędzie się podczas gali FEN 8 “Summer Edition” w Kołobrzegu w dniu 31-go lipca 2015 roku. Zmierzą się w nim w formule K-1 niemiecki zawodnik Andre Schmeling z Muay Thai Duisburg i wielokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu, Tomasz Sarara reprezentujący holenderski Team Mr. Perfect oraz krakowski klub TS Wisła. Walka odbędzie się w kategorii do 95 kg.

Tomasz Sarara, liczący 29 lat, to obecnie najlepszy polski zawodnik kategorii ciężkiej i cruiser. Ma za sobą debiut na arenie FEN i w kwietniu tego roku pokonał niemieckiego zawodnika Niko Falina podczas gali FEN 7 w Bydgoszczy. Sarara z powodzeniem walczył na ringach w Japonii, Holandii czy Rosji. Był też triumfatorem słynnego turnieju bokserskiego dla zawodników sportów walki Biggers Better. Doszedł również do finału turnieju K-1 World GP Europe 2009 i półfinału Tatneft Cup w 2013 roku, gdzie między innymi pokonał obecnego pretendenta do pasa organizacji Glory, Saulo Cavalari z Brazylii, a także trenującego w Holandii Yegisha Yegoiana. Tomek trenuje i występuje pod okiem czterokrotnego mistrza K-1 World GP, Ernesto Hoosta w Team Mr Perfect w Holandii. Na co dzień reprezentuje krakowski klub TS Wisła. Na zawodowej arenie wygrał 32 walki i tylko 7 razy schodził pokonany. 10-krotnie nokautował swoich rywali. Mierzy 186 cm i waży 96 kg.

Andre Schmeling to niezwykle waleczny i utalentowany fighter. Mimo 23 lat walczył już ze świetnymi zawodnikami jak Rustemi Kreshnik z Belgii czy Michael Duut z Holandii. Do tej pory wygrał 8 zawodowych walk i tylko dwukrotnie schodził pokonany. Raz też zremisował. W amatorskim Kickboxingu wygrał ponad 20 walk i był Mistrzem Niemiec. Zdobył tytuł Mistrza Europy WFMC w 2014 roku. Niemiec waży 95 kg i mierzy 183 cm.

Bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*