Tomasz Sarara vs Andriej Osadchyij na Spartan Fight 8 – już 23 września

Wrzesień zapowiada się bardzo dobrze dla polskiego zawodowego K-1. W kraju odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń, a jedno z nich to ósma edycja gali Spartan Fight, która odbędzie się 23 września w hali TS Wisły Kraków.

Tomasz Sarara, były mistrz FEN w kategorii light heavy weight, w 2017 roku walczył dopiero jeden raz. Był to pojedynek na poprzedniej edycji Spartan Fight w którym pokonał Holendra Basa Vorstenboscha. Reprezentujący TSW Sarara będzie walczył przed swoją publicznością, która 23 września powinna zapełnić halę Wisły po brzegi.

Jego rywalem będzie ukraiński zawodnik Andrei Osadchyij. Nieznacznie niższy od Sarary (o zaledwie 2 cm) Ukrainiec aktywnie startuje już od prawie 10 lat, a ogólnie w karierze stoczył 17 walk z czego przegrał tylko 2. Tomasz Sarara może pochwalić się rekordem 36-7-0. Osadchyij  ma w swoim dorobku tytuły mistrza Ukrainy w K-1 oraz mistrza obwodu Lwowskiego Muay-Thai.

Na ósmej edycji Spartan Fight odbędą się trzy pojedynki na zasadach K-1. Poza Tomaszem Sararą w oktagonie zobaczymy na pewno Iwonę Nierodę i prawdopodobnie Michała Królika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*