Tomasz Sarara vs Artur Gorlov na Spartan Fight 9 – już 2 grudnia

Na gali Spartan Fight 9, która odbędzie się 2 grudnia w Chorzowie, Tomasz Sarara zmierzy się z jednym reprezentującym Kyshenko Gym Arturem Gorlovem.

Pochodzący z Krakowa Tomasz Sarara w swojej ostatniej walce dla Celtic Gladiator pokonał Luciano Zamperiego stając się tym samym mistrzem organizacji, która swoją kolejną galę zorganizuje w Polsce. We wrześniu tego roku Sarara pokonał Andrija Osadchyja na ósmej gali organizacji Spartan Fight. Obie te walki zakończył bardzo szybko na swoją korzyść posyłając rywali na deski już w pierwszych rundach. Wcześniej, bo w kwietniu tego roku, na gali Spartan Fight 7 Sarara wygrał niejednogłośnie na punkty z Holendrem Basem Vorstenboschem.

Artur Gorlov, który trenuje i jest trenerem w klubie Kyshenko Gym w Barcelonie, to urodzony w 1992 roku zawodnik, który ma na swoim koncie 18 zawodowych pojedynków w K-1. Łotysz jest między innymi amatorskim mistrzem swojego kraju oraz mistrzem świata IFA, który to tytuł zdobył w 2014 roku. Ostatnią walkę Gorlov stoczył na gali Enfusion w Niemczech gdzie pokonał swojego rywala na punkty. W kwietniu tego roku uległ na punkty Francuzowi Yassine Ahagganowi na gali Show Fight 2. Wcześniej, bo marcu pokonał przez bardzo efektowne KO utalentowanego Rumuna Cipriana Schiopu. Nagranie tego KO znajdziecie niżej. W ubiegłym roku mierzył się między innymi z nieżyjącym Holenderm Marcem de Bonte na gali Kunlun.

Walka będzie jednym z main eventów gali Spartan Fight 9, która odbędzie się 2 grudnia w Chorzowskim MOSiR.