Tomasz Sarara vs Tomas Mozny na Narodowej Gali Boksu w Warszawie – już 25 maja

Jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników K-1 weźmie udział w organizowanej przez Marcina Najmana Narodowej Gali Boksu. Areną zmagań będzie Stadion Narodowy w Warszawie.

Tomasz Sarara, który nie przegrał zawodowego pojedynku od 2013 roku reprezentuje TS Wisła Kraków. Od 2016 roku mogliśmy go oglądać na galach Spartan Fight oraz Celtic Gladiator. Ostatni pojedynek Sarary to ringowa wojna z Arturem Gorlovem z Kyshenko Gym, którą Polak wygrał mimo złamanego nosa i trudnego do zatamowania rozcięcia. Przeciwnikiem Polaka będzie reprezentujący Słowację, ponad dwumetrowy Tomas Mozny, z którym Sarara walczył już w 2013 roku w turnieju bokserskim Biggers Better.

Tomas Mozny w ostatnich latach szturmem podbija scenę zawodowego K-1 wagi ciężkiej. Po walkach na Fight Night Saint Tropez zadebiutował na Glory gdzie jego aktualny rekord to 1-1. Tomas Mozny jest między innymi Mistrzem Europy i Świata WKU oraz dwukrotnym zdobywcą tytułów mistrzowskich WKN. Przed walką na Stadionie Narodowym Mozny wystąpi na 51 gali Glory, gdzie zmierzy się z Danielem Skvorem, którego Sarara pokonał na gali Battles of The Dragons 6 w 2012 roku.

Narodowa Gala Boksu odbędzie się 25 maja w Warszawie. Poza walką Tomas Mozny vs Tomasz Sarara odbędzie się na niej inny pojedynek w K-1: Łukasz Jarosz zmierzy się z Michałem Wlazło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*