Tomasz Sarara w Mike’s Gym – to już pewne. Czy w Glory? Mamy nadzieję

fot. Facebook

Tomasz Sarara, jeden z najlepszych zawodników kickboxingu w Polsce, poinformował na swoim profilu facebookowym, że rozpoczyna współpracę z holenderką Mike’s Gym. Wspomina także wywiad, w którym wyraził, że chce walczyć w Glory. Biorąc pod uwagę ścisłą współpracę klubu Mike’a Passeniera z organizacją Glory – wydaje się to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że Glory ma (po odejściu Sponga i Sakiego) ogromne problemy z reanimacją swojej kategorii LHW.

Czekamy na kolejne dobre wiadomości od krakowskiego kickboksera!

[quote]Jeszcze przed Nowym Rokiem oficjalnie chciałem poinformować wszystkich kibiców o dużych zmianach.
Po wspaniałej kilkuletniej współpracy z Team Mr Perfect przyszedł czas na zmiany.
Choć osobiście nie lubię zmian i to zwłaszcza tych nieodwracalnych (a ta chyba do takich należy) to ta wydaje się mocno przemyślana.
Po owocnych rozmowach zostałem nowym zawodnikiem Mike’s Gym. Tym samym dołączam do elity zawodników najmocniejszego teamu świata.
Choć momentami wydawał się to już odległy cel, wracam na salony światowego K-1.
Zapowiada się że przyszły rok niesie ze sobą duże wyzwania a na takie chce być w 100% gotowy!
Do tego wszystkiego dochodzi kolejna niewiarygodna wiadomość! O niej więcej nie powiem wprost bo jeszcze nie jest sfinalizowana ale co Wam będe opowiadać, STANIE SIE TO. Lubię spełniać marzenia a to będzie właśnie to. W sugestii artykuł sprzed kilku dobrych miesięcy
Przy okazji raz jeszcze chciałem podziękować trenerom Ernesto Hoost i Orlando Gemerts za wszystko co dla mnie zrobili i genialną współpracę.
Nie omieszkam ominąć serdecznego kolegi z branży który nową współpracę zapoczątkował jakim jest Robert Koral z Koral Fight Team Bytom. Czasem trzeba pomóc zrobić ten pierwszy krok i choć problemy z pamięcią coraz większe, obiecuję nie zapomnę !

Welcome Mike Passanier

[/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*