Trening medialny przed DSF Kickboxing Challenge 7

W najbliższą środę, tj. 13 kwietnia o godzinie 19:00, w CH Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie, odbędzie się trening medialny z udziałem bohaterów gali DSF Kickboxing Challenge #7.

W pokazie wezmą udział gwiazdy największej federacji kickboxingu w Polsce – Dorota Godzina, Radosław Paczuski, Łukasz Wichowski i Jan Lodzik. Kibice będą mieli okazję zobaczyć na żywo, jak trenują wielokrotni mistrzowie świata, Europy i Polski. Trening ten będzie też okazją do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge #7, zdobycia plakatu z autografami bądź zrobienia sobie zdjęcia z mistrzem. Trening poprowadzi pierwszy polski mistrz świata w kickboxingu, dyrektor sportowy DSF Kickboxing TEAM – Piotr Siegoczyński.

Trening medialny jest imprezą promującą galę DSF Kickboxing Challenge #7, która już 23 kwietnia odbędzie się w hali OSiR Bemowo. W Warszawie zobaczymy czołówkę polskich zawodników, tym razem w starciu z Litwinami. W walce wieczoru Radosław Paczuski zmierzy się z Pawłem Gierzyńskim. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas federacji DSF Kickboxing Challenge. Starcie odbędzie się w formule K-1 w dywizji do 81 kg. Bilety do nabycia na ebilet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*